Klima Servisi

klimaservisi - Klima Servisi

İklimlendirme olarak adlandırılan ısıtma ve soğutma için kullanılan klima, bakıma ihtiyaç duyan bir elektronik alettir. Zamanında bakım yapılmadığında arızalar oluşur ve ihtiyaç anlarında klima kullanılamayacağı mağduriyet yaşanır. Servis bu alanda yetkin bir şekilde bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Havalandırma ünitelerinin temizlenmesi ve gerektiğinde değişiminin yapılması gerekir bu işlem için de yine Servis desteği alınmalıdır.

Klima Bakımları Ne Zaman Yapılır?

Klimaların özellikle mevsim geçişlerinde ya da yıllık periyotlarında bakım istedikleri bir gerçektir. Bu bakımlar sırasında klimaların filtreleri temizlenir. Yağ bakımları yapılır ve diğer aksamları kontrol edilir. Bu kontrollerin uzman servis tarafından yapılmasına özen gösteriniz.

Hızlı Kurulum, Ulaşılabilirlik, Maksimum Memnuniyet

Klima bazı ofis ve evlerdeki tek ısıtma gerecidir. Bu durumda klimanın önemi daha da büyür, evde ya da ofiste mağduriyet yaşamamak için müşteriler hızlı bir çözüm ister. Aynı durum yaz aylarında da soğutma sistemi için geçerlidir. Bazı bölgeler sıcak ve soğuk ilişkisi bakımından kritik noktada yer alır ki bu bölgelerde bir saatlik bir iklimlendirme eksikliği bile ciddi bir problemdir. Servis bu anlamda kolay ulaşılabilir, memnuniyet odaklı yapısı sayesinde sorunlara hızlıca temas eder. Verilen randevu saatlerine riayet eder. Servis bu anlamda tüketicilerinden yüksek hizmet notu alan firmaların başında gelir.

Servis, Sorunlara Çözüm Üretir

Firma çalışanları bu anlamda bir danışmanlık görevi üstlenerek mekana uygun öneriler yaparak müşterilerine en doğru şekilde yardımcı olur. Servis tesisat sorunlarını çözme, otomatik kontrol devrelerindeki hataları bulma ve tamir etme, cihazlardaki kaçakları tespit ederek sorunu çözme noktasında pek çok işi yapmaktadır.